Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Jetpark'a park ettikten sonra aracımızın anahtarını bırakıyor muyuz ?


İstanbul Jetpark'ta araçların anahtarları müşterilerde kalıyor. Müşterilerimiz sarı çizgilerin içerisine arabalarını kendileri park eder ve anahtarda kendilerinde kalır.
İstanbul Jetpark'a gelmeden önce rezervasyon yapmamız gerekiyor mu?


Herhangi bir rezervasyon sistemimiz mevcut değildir. Kapasitemiz doğrultusunda tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz
Aylık/Senelik abonmanlık sisteminiz mevcut mudur ?


İstanbul Jetpark'ta abonmanlık sistemi mevcut değildir.
Araçlarımız otoparkınızda bulunduğu sürece güvenlik açısından bir problem yaşar mıyız ?


İstanbul Jetpark kamera sistemi ile takip edilmektedir. Giriş-Çıkış' larımız kontrollü olup araçlarınız otoparkımızda güvenle park halindedir.
Ring hizmeti veriyor musunuz ?


İstanbul Jetpark PARK + RING hizmeti vermektedir. 2 adet Mercedes-Sprinter 16+1 araçlarımız her 15 dakikada bir hareket eder ve İstanbul Jetpark müşterilerini havalimanına bırakır. Dönüşünüzde de aracımız sizi bıraktığı noktadan alır ve İstanbul Jetpark'a geri getirir.
Ring araçları kaç dakikada bir hareket etmektedir ?


Normal şartlarda ring araçlarımız her 15 dakikada bir hareket etmektedir. Araçlarımız tam olarak çeyrek, yarım ve tam saatlerde otoparkımızdan hareket eder ve 2 dakika içinde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'nda olur. Ring saatleri örnek : 11:45 - 12:00 - 12:15 - 12:30 - 12:45 - 13:00 - 13:15 .. Fakat pandemi şartlarından ötürü servisimiz müşterilerimizin telefonla bize telefonla ulaşması üzerine Jetpark - ISG arası hızlı bir şekilde servis vermektedir.
Uçuşum sabah saat 06:00 sularında, o saatte ring hizmetiniz mevcut mudur ?


Ring hizmetimiz haftanın 7 gün 24 saat mevcuttur. Günün hangi saati park ederseniz edin ring aracımız sizi havalimanına bırakacaktır.
İstanbul'a geri dönüşte İstanbul Jetpark Ring Aracına hangi noktadan binebiliriz?


Ring aracımız İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üst kat giden yolcu Dogu kapısı önünde bekler ve müşterilerimizi İstanbul Jetpark'a geri getirir.
İstanbul Jetpark'ta günlük tarife ne kadar?


İstanbul Jetpark'ta günlük tarife 15 TL'dir .
Aracımı İstanbul Jetpark'a bıraktım fakat servisin kalkmasına henüz 12 dakika var, benim acil bir şekilde terminale gitmem gerekiyor, ne yapabilirim ?


Telaş yapmayın, İstanbul Jetpark olarak ekspres ring aracımızı bu sene itibariyle aktif hale getirdik. 2020 model Fıat Doblo marka aracımızla sizi terminale hiç beklemeden götürebiliyoruz. Üstelik terminale dönüşlerde de bu hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bizi 0555 0559373 numaralı telefondan arayıp Ekspres Jet Servisi kullanmak istediğinizi bildirmek.