top of page
 • Soru: Aracımızı Istanbul Jetpark' a park ettikten sonra anahtarımızı bırakıyor muyuz ?
  Cevap: İstanbul Jetpark'ta araçların anahtarları müşterilerde kalıyor. Müşterilerimiz sarı çizgilerin içerisine arabalarını kendileri park eder ve anahtarda kendilerinde kalır.
 • Soru: İstanbul Jetpark'a gelmeden önce rezervasyon yapmamız gerekiyor mu?
  Cevap: Herhangi bir rezervasyon sistemimiz mevcut değildir. Kapasitemiz doğrultusunda tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Özellikle haftasonu ve bayram dönemleri yoğunluk yaşandığı için otoparka gelmeden önce bizi 0555 055 93 73 numaralı telefondan arayıp yer müsaitligi bilgisi almanız önerilir.
 • Soru: Aylık/Senelik abonmanlık sisteminiz mevcut mudur ?
  Cevap: İstanbul Jetpark'ta abonmanlık sistemi mevcut değildir.
 • Soru: Araçlarımız otoparkınızda bulunduğu sürece güvenlik açısından problem yaşar mıyız ?
  Cevap: İstanbul Jetpark kamera sistemi ile takip edilmektedir. Giriş-Çıkış' larımız kontrollü olup araçlarınız otoparkımızda güvenle park halindedir. ​
 • Soru: Istanbul Jetpark'tan, Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na Ring hizmeti veriyor musunuz ?
  Cevap: İstanbul Jetpark, PARK + RING hizmeti vermektedir. 2 adet Citroen Jumper 16+1 araçlarımız her 15 dakikada bir hareket eder ve İstanbul Jetpark müşterilerini ücretsiz olarak havalimanına bırakır. Dönüşünüzde de aracımız sizi bıraktığı noktadan alır ve ücretsiz olarak İstanbul Jetpark'a geri getirir.
 • Soru: Ring araçları kaç dakikada bir hareket etmektedir ?
  Cevap: Normal şartlarda ring araçlarımız her 15 dakikada bir hareket etmektedir. Araçlarımız tam olarak çeyrek, yarım ve tam saatlerde otoparkımızdan hareket eder ve 2 dakika içinde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'nda olur. Istanbul Jetpark'tan ring kalkış saatleri örnek : 11:45 - 12:00 - 12:15 - 12:30 - 12:45 - 13:00 - 13:15 .. ve bu sekilde 24 saat boyunca devam eder.
 • Soru: Uçuşum sabah saat 06:00 sularında, o saatte ring hizmetiniz mevcut mudur ?
  Cevap: Ring hizmetimiz haftanın 7 günü 24 saat mevcuttur. Günün her saati hazır bekleyen iki adet 16 kişilik servis ring araclarımız sizi havalimanına bırakacaktır.
 • Soru: İstanbul'a geri dönüşte İstanbul Jetpark Ring Aracına hangi noktadan binebiliriz?
  Cevap: Ring aracımız İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Üst Kat Giden Yolcu Dogu kapısı önünde bekler ve müşterilerimizi İstanbul Jetpark'a geri getirir.
 • Soru: İstanbul Jetpark'ta günlük tarife ne kadar?
  Cevap: İstanbul Jetpark'ta günlük tarife binek araçlar için 100 TL, ticari ve uzun şaseli araçlar için 200 TL dir.
 • Aracım otoparktayken ücret tarifesinde değişiklik oldu , hangi fiyat üzerinden ücretlendirileceğim ?
  Ekonomik Havalimanı Otoparkı olarak temel prensibimiz ulaşılabilir konforu ve kaliteyi ISG müşterilerine sağlamaktadır, ücret tarife değişikliği uygulanan dönemlerde müşteriler çıkış yaptığı gün aktif olan tarife üzerinden ücretlendirilir.
bottom of page